Uygulama ile hem okunuyor hem kazanılıyor

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Dergilik, kullanıcılarına hediyeler kazandırmaya devam ettiğini açıkladı. 5 Eylül tarihine kadar Dergilik uygulaması üzerinden herhangi bir günde makale ve podcast dinlemenin yanı sıra makale okuyan kullanıcıların çekilişe katılarak 40 adet cep telefonu ve 10 adet tabletten birini kazanma şansını yakalayacağı açıklandı.

Dergilik, kazandıran kampanyalar düzenlemeye devam ettiğini belirtti. Kullanıcılarına bu kez 40 adet cep telefonu ve 10 adet tablet verecek olan Dergilik’ten yapılan açıklamaya göre ödülleri kazanmak için uygulama üzerinden okumak ve dinlemek yeterli. 5 Eylül’e kadar sürecek kampanyada okuyup dinlenen her makale ve podcast ile kazanma şansının artacağı ifade edildi.

“ÇEKİLİŞ HAKKI SINIRLI”

Yapılan açıklamaya göre süre sonuna kadar toplamda 945 çekiliş hakkı bulunacak Dergilik kullanıcıları, okudukları her makale ve dinledikleri her podcast için 15 adet Iphone 11, 15 adet Galaxy A02, 10 adet Galaxy S20 FE ve 10 adet 4G sim kart uyumlu 7 inç Alcatel 1T tablet olmak üzere toplam 40 adet cep telefonu ve 10 adet tabletten birini kazanma şansına sahip olacak. Her gün toplam podcast dinleme için 5, makale okuma için 5, makale dinleme için de 5 çekiliş hakkı kazanılabilecek. Günlük çekiliş hakkı toplamda 15 ile sınırlı olacak.

1000’İN ÜZERİNDE YERLİ VE YABANCI YAYIN

Yerli ve yabancı 1000’in üzerinde yayını bünyesinde bulunduran Dergilik’in 1 Temmuz itibariyle son 1 senede aktif kullanıcı sayısının 3,8 milyona ulaştığı belirtildi. Ayrıca şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indirenlerin yüzlerce dergi ve gazeteye aynı anda ulaşma imkânı bulduğu söylendi.

Yapılan açıklamada kullanıcılar gün geçtikçe uygulamadan daha fazla makale ve podcast dinliyor, zenginleştirilmiş makale içeriklerini çokça tercih ediyorlar. Kullanıcılara okudukları sayfaya ayraç ekleyerek kaldıkları yerden devam etme ve ’cropy’ özelliği ile diledikleri sayfaları kesip saklama özelliği sunan Dergilik’te otomatik indirme seçeneği de bulunuyor. Otomatik indirme talimatı verilen yayınlar güncel sayıları geldiğinde otomatik olarak telefona yükleniyor ve çevrimdışı olarak okunabiliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap


Giriş Yap

CEO Gelişim ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!