Gaziantep’teki 19 bin 253 iş yerine elektrikte indirim anlaşması

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GAZİANTEP, Sepaş Enerji, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ile imzalanan protokol kapsamında, 2021’in sonuna kadar kentteki 19 bin 253 oda üyesine yüzde 15’e varan indirimli elektrik tarifesi uygulanacağını duyurdu.

GTO Genel Sekreter Yardımcısı Gülbin Çalışkantürk ve Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik’in imzaladığı protokolün, nisan ayı elektrik tüketimlerini de kapsayacağı kaydedildi. Yıl sonuna kadar geçerli olacak anlaşma sayesinde, oda üyesi 19 bin 253 işletmecinin, tüketim profillerine göre yüzde 15’e kadar indirimli elektrikten faydalanabileceği bildirildi.

“ÜRETİCİLERE VE İHRACATÇILARA SEPAŞ ENERJİ DESTEĞİ”

Sanayici ve işletmecilere desteğin süreceğini belirten Mekik, “Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden Gaziantep’e elektrikte indirim desteği sunmaktan çok mutluyuz. Pandemi boyunca ağırlaşan ekonomik koşullara karşı üreticilerimize ve ihracatçılarımıza katkı sağlayabilmek Sepaş Enerji’nin önceliği. GTO ile imzaladığımız protokolün Gaziantep’e ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyor, iş birlikleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Rekabetçi, beklentilere uygun ve şeffaflıkla çalışılmış avantajlı tekliflerimizle ülkemizin her noktasındaki işletmeci ve sanayicilere destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap


Giriş Yap

CEO Gelişim ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!